Şirket Profili

1991 yılında mekanik tesisat alanlarında proje ve taahhüt hizmeti vermek üzere kurulan firmamız , deneyimli ve uzman kadrosu ile sektöründe kaliteden ödün vermeden önemli işlere imza atmıştır.

Mekanik Tesisat A.Ş

Isıtma Soğutma Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Basınçlı Hava, Buhar, BMS sistemleri konusunda yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermektedir.
Amacımız istenilen hizmeti; etkin bir çevre ve enerji bilinci ile gelişen teknolojiyi takip ederek, verimli sistemler kurmaktır.

Kalite, iş prensipleri ve verdiğimiz taahhütler vazgeçilmezlerimizin başında gelmektedir. Bizim için bir firma ancak taahhütlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirirse ciddi bir firmadır. Öncelikli hedefimiz müşterilerimiz için gerekli mekanik sistemleri kurarak işletmelere hem enerji tasarrufu hem de ekonomik kazanç sağlamaktır.

Uzman Kadro ve Akılcı Mühendislik Çözümleri

Uzman kadrosuyla günden güne büyüyen şirketimiz olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen endüstriyel mekanik tesisat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Projelendirme

Talepleriniz ekibimiz tarafından ihtiyaçlarınıza göre projelendirilir.

Uygulama

Uygulama aşamasından devreye almaya kadarki süreçler en ince detayına kadar titiz bir şekilde uygulanır.

Danışmanlık

Projelendirmeden devreye alma sürecine kadar tüm süreçte uzman ekibimiz yanınızda.